(Галерија) Преубавата Аурора во Берово со поволен божиќен пакет за гостите

Еден од најубавите спа-ресорти во Македонија за претстојните божиќни празници, нуди екстра поволен пакет.Пакетот чини 3500 денари по соба. Добивате, две ноќевања со појадок во супериор/делукс/џуниор суит за двајца возрасни и едно дете до шест години плус едно дете до 12 години. Доплатата за второ дете е 1500 денари, а за трето возрасно лице е 2200 денари.Понудата важи од 6 до 8 јануари.

Ова е одлична можност а сите оние кои сакаат на Бадник и Божиќ да уживаат во прекрасниот амбиент на Аурора Ресорт и СПА во Берово, со превкусна, традиционална и богата трпеза.

А ова место е убаво во сите годишни времиња, но на зима е вистинска зимска бајка.

 

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Силвана Жежовa

Долгогодишен и дипломиран новинар, кој за одредени состојби во општеството сака да пишува на начин како што Менталист разрешува мистерии.

Најчитани вести