(Фото) Новинарката Лупевска Созен го прослави вториот роденден на синот

Новинарката Снежана Лупевска Созен денеска го прослави вториот роденден на синчето Микаил.

„За среќно и безгрижно детство“, напиша Лупевска под фотографиите од роденденот.

Среќен роденден на Микаил.

Фото/Фејсбук-профил на Снежана Лупевска Созен

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

Најчитани вести