(Фото) Марјана Станојковска го покажа прекрасното тело во нови бикини

1632 Views Јули 23, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпопуларните македонски манекенки и ТВ-водителки Марјана Станојковска ужива на летниот одмор од каде што објави фотографија на кое е облечена во бикини на „Пенти“ кои го откриваат нејзиното прекрасно тело.

„Feeling super comfy in my new Penti bikini“, напиша Станојковска на својот Фејсбук-профил.

Фото/Фејсбук/Марјана Станојковска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести