(ВИДЕО) Летни хитови на Силвана Бонева

2435 Views Јули 23, 2018 Забава Никола Осило

Една од најпрепознатливите политички фигури на македонската политичка сцена од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Силвана Бонева деновиве на својот фејсбук-профил постираше неколку песни од Род Стујарт, но и Сара Брајтман во дует со Андреа Бочели.

Фото: Фејсбук/Силвана Бонева

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести