(Фото) Елена Ристеска им посака добра ноќ на фановите во секси ноќница

1612 Views Јули 30, 2018 Забава Никола Осило

Една од најафирмираните македонски поп-пејачки Елена Ристеска уште еднаш покажа дека изгледа прекрасно објавувајќи фотографија на која во секси ноќница им посакува добра ноќ на своите фејсбук-фанови.

Фото: Фејсбук/Елена Ристеска

При објавување на материјали од порталот emagazin.mk во друг медиум, задолжително поставете активен линк кон страницата од која е преземен текстот.

За Авторот

Никола Осило

Професионален новинар со повеќегодишно искуство. Новинарството постои за јавноста да се информира, а не за да се контаминира. Факти пред ставови!

Најчитани вести